Wycieczka wirtualna I Kamery

Szkółka narciarska

O nas

Szkoła narciarska Czorsztyn – Ski powstała z myślą o osobach kochających narty w 2010 roku w Kluszkowcach. Siedziba szkółki mieści się w samym sercu Ośrodka Narciarskiego (koło wyciągu krzesełkowego B).

Szkółka narciarska Czorsztyn Ski Kluszkowce

czytaj więcej

Oferta

W szkole Czorsztyn-ski prowadzone są zajęcia zarówno z nauczania narciarstwa, jak i jazdy na snowboardzie. Zajęcia mągą być indywidualnie, w grupie zorganizowanej lub w postaci kursów 5 dniowych. Decydując się na naukę jazdy można wykupić dowolną ilość godzin. Lekcje prowadzone są w zależności od umiejętności uczniów. Do dyspozycji są trasy dla początkujących, długie trasy niebieskie lub dla osób szlifujących swoje umiejętności - trasy czerwone. Osóby chcące spróbować swoich sił w jeździe sportowej mogą umówić się na jazdę po tyczkach.
 

czytaj więcej

Kontakt

Szkoła narciarska funkcjonuje w godzniach otwarcia wyciągów.

tel. 182650222 wew. 131 (w trakcie trwania sezonu zimowego)

tel. 660 445 621

Szkólka narciarska Czorsztyn-ski

Lekcje indywidualne

Lekcja indywidualna jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki na nartach, dla małych dzieci oraz osób niepewnych swoich umiejętności. W takcie takich zajęć instruktor jest w stanie skupić 100% swojej uwagi na adepcie narciarstwa, przekazać podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa na stoku oraz zadbać o poprawność wykonywanych ewolucji.

 

czytaj więcej

Promocja

Czorsztyn Ski Ośrodek Narciarski

* Karnet wydawany jest wyłącznie na czas lekcji, w siedzibie szkółki.

Kursy narciarskie i snowboardowe

Kursy narciarskie i snowboardowe to świetny sposób by nawiązać kontakt z rówieśnikami, zakosztować zdrowej rywalizacji i nauczyć się jeździć na nartach/desce przez zabawę. Kursy odbywaja się od poniedziałku do piątku w okresie ferii. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z wytycznymi Programu Nauczania Dzieci SITN PZN 2015. Kurs trwa od 10 do 25 godz.

czytaj więcej

Tomasz Kowalczyk

Dobra wiadomość dla miłośników snowboardu. Do naszego Zespołu dołączył Tomasz Kowalczyk! 
Jest to nieprzeciętny zawodnik, wieloletni członek Polskiej Kadry Narodowej seniorów, multimedalista Mistrzostw Polski Seniorów oraz Juniorów, multimedalista Akademickich Mistrzostw Polski, 2x uczestnik Mistrzostw Świata Seniorów, zawodnik Pucharu Europy, zawodnik Pucharu Świata. 
A do tego świetny człowiek i bardzo dobry instruktor. Jeśli ktoś ma ochotę rozpocząć swoją przygodę ze snowboardem lub podszkolić swoje umiejętności w kierunku jazdy sportowej - to nie mógł trafić lepiej