Wycieczka wirtualna I Kamery

Ośrodek narciarski Czorsztyn SKI wita!

OŚRODEK NIECZYNNY.

ZAPRASZAMY W SEZONIE ZIMOWYM
182650222 wew. 200

 

Aktualności

Śnieżenie

Ośrodek Narciarski Czorsztyn SKI

Rozpoczeliśmy naśnieżanie naszego ośrodka. Wstępnie planujemy otwarcie stoku 14.12.2019 (sobota). Jest to na razie prognozowana data, wszystko zależy od pogody w najbliższych dniach.

Sylwester

Ośrodek Narciarski Czorsztyn SKI

Serdecznie zapraszamy na Sylwestra do Karczmy Koliba pośrodku stoku narciarskiego. Piękne, klimatyczne miejsce pozwoli w tanecznym krokiem wejść w 2020 rok. Cena 350 zł od osoby. Rezerwacja 182650222 wew. 130.

OPIS OŚRODKA

Firma Czorsztyn-ski powstała w 1999 roku, a pierwsze wyciągi orczykowe wystartowały 01.01.2000. Od tego czasu Ośrodek cały czas się rozwija i wzbogaca swoje atrakcje turystyczne i rekreacyjne. Dodatkowo od sezonu narciarskiego 2018/19 Ośrodek Narciarski Czorsztyn-ski należy do wspólnej karty Tatry Super Ski, dzięki której można na jednym skipassie jeździć w 14 ośrodkach w Polsce i na Słowacji.
W sezonie 2018/19 ON Czorsztyn-ski ma w ofercie:
- 8 wyciągów narciarskich (w tym dwie koleje krzesełkowe)
- 9 tras narciarskich (od zielonych po czerwone)
- 3 regionalne karczmy przy stokach
- serwis i wypożyczalnię sprzętu zimowego
- licencjonowaną szkółkę narciarską i snowboardową
- hotel "Pod Wulkanem" wraz ze strefą relaksu
- organizację zawodów narciarskich.
Największym atutem góry Wdżar są magiczne widoki rozpościerające się ze szczytu na 4 strony świata. W dobrą pogodę można podziwić - Pieniny, Gorce, Tatry, Beskid Sądecki, Beskid Żywiecki, Jezioro Czorsztyńskie i Magurę Spiską. Dodatkowo lokalizacja pomiędzy pasmami górskimi zachęca do wędrówek pieszych, ski-tourowych czy na rakietach śnieżnych po licznych oznakowanych szlakach. Kluszkowce są niewielką spokojną miejscowością, więc można tu odpocząć od zgiełku miasta i w dodatku są świetną bazą wypadową do atrakcji turystycznych tj. zamek w Niedzicy i w Czorsztynie, miejscowości Uzdrowiskowej Szczawnica, zabytkowego kościółka w Dębnie Podhalańskim.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze spacerem wirtualnym po naszym Ośrodku lub do oglądnięcia obrazu na żywo z kamer.
 

Polecane przez Czorsztyn SKI