Wycieczka wirtualna I Kamery

Ośrodek narciarski Czorsztyn SKI wita!

OŚRODEK CZYNNY*:

od 02.09.2019
pon-pt 10:00 -16:00 (czynny tor saneczkowy, Resturacja Lubań)
sob-nd 10:00- 17:00 (czynny tor saneczkowy, wyciąg krzesełkowy, Resturacja Lubań)


* działanie atrakcji uzależniane jest od warunków atmosferycznych, w przypadku deszczu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

 

Aktualności

Olimpiada

Ośrodek Narciarski Czorsztyn SKI

W dniach 14-15.09.2019 na terenie Ośrodka Narciarskiego odbędzie się Olimpiada Strażacka. Zapraszamy do kibicowania w okolicach dolnej stacji.

czytaj więcej

Uwaga

Ośrodek Narciarski Czorsztyn SKI

Uwaga! Uwaga! W  dniach 14-15.09.2019 na terenie ON Czorsztyn-ski odbywać się będzie Olimpiada Strażacka. Utrudniony będzie dojazd z trasy rowerowej Free Ride i Down Hill na ostatniej polanie (trasy normalnie czynne). W związku z powyższym bardzo prosimy ostrożność. Przepraszamy za utrudnienia.

OPIS OŚRODKA

Firma Czorsztyn-ski powstała w 1999 roku, a pierwsze wyciągi orczykowe wystartowały 01.01.2000. Od tego czasu Ośrodek cały czas się rozwija i wzbogaca swoje atrakcje turystyczne i rekreacyjne. Dodatkowo od sezonu narciarskiego 2018/19 Ośrodek Narciarski Czorsztyn-ski należy do wspólnej karty Tatry Super Ski, dzięki której można na jednym skipassie jeździć w 14 ośrodkach w Polsce i na Słowacji.
W sezonie 2018/19 ON Czorsztyn-ski ma w ofercie:
- 8 wyciągów narciarskich (w tym dwie koleje krzesełkowe)
- 9 tras narciarskich (od zielonych po czerwone)
- 3 regionalne karczmy przy stokach
- serwis i wypożyczalnię sprzętu zimowego
- licencjonowaną szkółkę narciarską i snowboardową
- hotel "Pod Wulkanem" wraz ze strefą relaksu
- organizację zawodów narciarskich.
Największym atutem góry Wdżar są magiczne widoki rozpościerające się ze szczytu na 4 strony świata. W dobrą pogodę można podziwić - Pieniny, Gorce, Tatry, Beskid Sądecki, Beskid Żywiecki, Jezioro Czorsztyńskie i Magurę Spiską. Dodatkowo lokalizacja pomiędzy pasmami górskimi zachęca do wędrówek pieszych, ski-tourowych czy na rakietach śnieżnych po licznych oznakowanych szlakach. Kluszkowce są niewielką spokojną miejscowością, więc można tu odpocząć od zgiełku miasta i w dodatku są świetną bazą wypadową do atrakcji turystycznych tj. zamek w Niedzicy i w Czorsztynie, miejscowości Uzdrowiskowej Szczawnica, zabytkowego kościółka w Dębnie Podhalańskim.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze spacerem wirtualnym po naszym Ośrodku lub do oglądnięcia obrazu na żywo z kamer.
 

Polecane przez Czorsztyn SKI