Wycieczka wirtualna I Kamery

Nasze obiekty

W kompleksie Czorsztyn-ski znajdują się aż 3 restauracje oraz jedna sala bankietowa. W trakcie sezonu zimowego oraz letniego restauracje są ogólnodostępne dla wszystkich naszych gości, mogą być one również wynajęte na specjalne okazje takie jak chrzciny czy komunie. Z wielką chęcią będziemy Państwa gościć w jednym z naszych obiektów, czy to w trakcie krótkiej przerwy na ciepłą herbatę, czy też w trakcie imprezy okolicznościowej. Poniżej prezentujamy Pańswtu lokale oraz ich krótką charakterystykę.

 

Gospoda

Gospoda pod Śpiącym Wulkanem to drewniana restauracja znajdująca się u podnóża góry Wdżar, która świetnie nadaje się do luźnych spotkań w gronie najbliższych. Udogodnieniem jest duży, bezpłatny parking oraz bezpośrednie sąsiedztwo Hotelu Pod Wulkanem. W okresach wzmożonego ruchu oprócz dań a’la carte, dostępne są posiłki typu barowego wydawane od ręki.

Bacówka

Drewniana chałupa na szczycie góry Wdżar, skąd roztaczają się piękne widoki na okoliczne góry, w tym panoramę Tatr. Bacówka świetnie sprawdzi się na imprezy plenerowe, z grillem lub ogniskiem z możliwością schronienia się w środku. Taras umożliwia opalanie się w ciepłe dni. Dodatkową atrakcją dla gości może być wyjazd krzesełkiem na szczyt i zejście nocą z pochodniami.

Koliba

Drewniana karczma wkomponowana w krajobraz na przełęczy Drzyślawa. Największym atutem tego miejsca są piękne widoki i przestrzeń. To tu właśnie można zjeść najlepsze moskole z masłem czosnkowym. Miejsce wspaniałe na całonocne imprezy, wesela, chrzciny, komunie ogniska, grille i wszystko inne co można sobie wymarzyć. Sala do 200 osób.

Sala bankietowa

Sala znajdująca się na terenie Hotelu Pod Wulkanem, łączy w sobie tradycje góralskie i nowoczesność. Obiekt pomieści ok. 80 osób w różnych konfiguracjach z możliwością organizacji tańców. Pomieszczenie również można przekształcić na miejsce szkolenia, ponieważ posiada rzutnik multimedialny ekran oraz meijsce na organizację bufetu kawowego.

Każda z karczm ma swój wyjątkowy charakter i klimat. Łączy je ciepło kominka, drewniane wnętrze oraz kuchnia regionalna i polska. Wśród dań można znaleźć ulubionego oscypka z żurawiną, skosztować kwaśnicy na żeberkach lub zakochać się w baraninie. W chłodniejsze dni polecamy ciepłą herbatę lub grzane wino. Gastronomia otwarta jest dla wszystkich gości indywidualnych oraz chcących zorganizować uroczystość. Nasza załoga z chęcią pomoże w skomponowaniu menu, dopracowaniu oprawy muzycznej lub specjalnej dekoracji. Organizujemy:

  • imprezy firmowe i integracyjne,
  • chrzciny,
  • komunie,
  • wesela,
  • i inne uroczystości okolicznościowe.
Więcej informacji tutaj.
W zimie działają wszystkie obiekty w godzinach funkcjonowania Ośrodka Czorsztyn-ski, natomiast w lecie otwarta jest Gospoda pod Wulkanem.