Wycieczka wirtualna I Kamery

Imprezy

Każda uroczystość wymaga szczególnej i wyjątkowej oprawy, dlatego z chęcią w Państwa ręce oddajemy nasze wieloletnie doświadczenie oraz oferujemy pomoc w zorganizowaniu wyjątkowej uroczystości.
Wspólnie możemy przygotować:

  • chrzciny,
  • komunię,
  • wesele,
  • spotkanie w gronie najbliższym,
  • spotkanie firmowe lub integracyjne,
  • imprezę okolicznościową.

Menu każdej uroczystości komponujemy wraz z organizatorami, by stworzyć unikalne połączenia i zaspokoić podniebienia naszych gości. Można wybierać wśród tradycyjnych dań góralskich lub pysznej kuchni polskiej. Zachęcemy również do spotkań w plenerze przy blasku ogniska. Doradzimy również w wyborze oprawy muzycznej, zorganizujemy DJ-a lub kapelę góralską, udekorujemy salę według gustu i oczekiwań.Przyjęcia

Wesela, chrzciny, komunie, spotkania w gronie znajomych lub z kontrahentami to doskonała okoliczność, by w przyjaznej atmosferze dobrze się bawić i smacznie zjeść. Z chęcią przygotujemy dla Państwa uroczyste posiłki serwowane przez kelnerów, można również zorganizować szwedzki stół z ciepłymi daniami, zimną płytą, słodko-owocowym kącikiem. Oby uatrakcyjnić uroczystość pomożemy w doborze dekoracji, DJ'a, kapeli góralskiej lub atrakcje dla dzieci.

czytaj więcej

Grill lub ognisko

Grill lub ognisko jest dobrą formą spotkań towarzyskich o luźniejszych charakterze. Można je zorganizować na szczycie góry Wdżar lub na przełęczy Drzyślawa, dzięki oddaleniu od terenu zamieszkałego zalecane są śpiewy do białego rana. Ognisko lub grilla można również połączyć z biesiadą góralską na świeżym powietrzu, degustacją potraw reginalnych lub podziwianiem pięknego zachodu słońca. Niewątpliwą atrakcją jest zejście na dół z pochodniami przy blasku księżyca.

czytaj więcej

Catering

Ekipa Czorsztyn-ski działa również poza obiektami należacymi do kompleksu. Organizujemy posiłki regeneracyjne na świeżym powietrzu lub podczas imprez zorganizowanych (np. podczas kuligów, zabaw w terenie - gry terenowe i integracyjne). Mogą to być dania jednogarnkowe, stół szwedzki lub ognisko. Ponadto specjalizujemy się w obsłudze festynów i dożynek pod kontem gastronomicznym, oferując posiłki w formie grillowej, zimne napoje i inne przekąski.

czytaj więcej