Wycieczka wirtualna I Kamery

Joy Ride Bike Park

BIKE PARK

Świetne miejsce dla wszystkich rowerzystów poszukujących mocnych wrażeń. Zlokalizowany na górze Wdżar w Kluszkowcach Joy Ride Bike Park oferuje trasy o różnym poziomie trudności, wypożyczalnię rowerów zjazdowych i górskich, serwis oraz naukę jazdy ekstremalnej. Aktualnie przygotowane są 4 trasy:

  • Downhill
  • A-Line
  • Free ride
  • Green line
czytaj więcej

Cennik i godziny otwarcia

BIKE PARK CZYNNY
GODZINY OTWARCIA NA STRONIE GŁÓWNEJ
 

* funkcjonowanie wyciągu uzależnione jest od warunków atmosferycznych, w razie brzydkiej pogody prosimy o kontakt: 182650222

CENNIK
10 przejazdów 60 zł    
karnet 1-dniowy 80 zł   
karnet 2-dniowy 140 zł   
karnet 3-dniowy 200 zł  

 

Festiwal Rowerowy

Już 8 raz Kluszkowce zamieniły się w wioskę festiwalową opanowaną przez fanów dwóch kółek.  Zawody w 8 dyscyplinach rowerowych, wieczorne premiery filmowe, gigantyczne targi sportowe i niesamowity widok – to właśnie Małopolska Joy Ride Festiwal! Wulkaniczna góra Wdżar w Kluszkowcach przywitała amatorów i profesjonalistów, którzy zmagali w różnych dyscyplinach rowerowych – od szybkiego zjazdu po podniebne ewolucje. Widzowie natomiast, oprócz podziwiania wyczynów startujących mieli okazje zwiedzić namioty czołowych firm rowerowych, zobaczyć najlepsze filmy sportowe oraz testować topowe modele rowerów. Już z niecierpliwością czekamy na wyzanczenie terminu w 2020 roku!
 

czytaj więcej

Turystyczne trasy rowerowe

Z tras maratonu rowerowego można korzystać nie tylko w trakcie Festiwalu JOY RIDE. Ścieżki dookoła Kluszkowiec zachęcają do zwiedzania okolicy na dwóch kółkach. Prezentujemy klika tras, które naszym zdaniem są godne odwiedzenia. Są to zarówno trasy bardzo łatwe, jak i te które wymagają doświadczenia i kondcyji.
Jeśli nie macie roweru górskiego - w Kluszkowcach czeka na Was WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW (rowery marki Corratec koło hotelu Pod Wulkanem).

czytaj więcej

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI FESTIWALU

 

Fotorelacja

Zdjęcia