Wycieczka wirtualna I Kamery

Joy Ride Bike Park

BIKE PARK

Świetne miejsce dla wszystkich rowerzystów poszukujących mocnych wrażeń. Zlokalizowany na górze Wdżar w Kluszkowcach Joy Ride Bike Park oferuje trasy o różnym poziomie trudności, wypożyczalnię rowerów zjazdowych i górskich, serwis oraz naukę jazdy ekstremalnej. Od sezonu 2016 zapraszamy na nową trasę zieloną dla początkujących!
W skład kompleksu wchodzą:

  • Downhill
  • A-Line
  • Free ride
  • Wypożyczalnia rowerów
czytaj więcej

Cennik i godziny otwarcia

BIKE PARK NIECZYNNY
ZAPRASZAMY W SEZONIE 2019

* funkcjonowanie wyciągu uzależnione jest od warunków atmosferycznych, w razie brzydkiej pogody prosimy o kontakt: 182650222

 

CENNIK
10 przejazdów 50 zł    
karnet 1-dniowy 60 zł   
karnet 2-dniowy 110 zł   
karnet 3-dniowy 150 zł  

 

Festiwal Rowerowy

W weekend 26-28.05.2017 Kluszkowce zamieniają się w wioskę festiwalową opanowaną przez fanów dwóch kółek.  Zawody w 8 dyscyplinach rowerowych, wieczorne premiery filmowe, gigantyczne targi sportowe i niesamowity widok – to właśnie Joy Ride BIKE Festival! Wulkaniczna góra Wdżar w Kluszkowcach przywita amatorów i profesjonalistów, którzy będą się zmagać w różnych dyscyplinach rowerowych – od szybkiego zjazdu po podniebne ewolucje. Widzowie natomiast, oprócz podziwiania wyczynów startujących będą mieli okazje zwiedzić namioty czołowych firm rowerowych, zobaczyć najlepsze filmy sportowe oraz testować topowe modele rowerów.
ZAPISY I INFORMACJE

czytaj więcej

Turystyczne trasy rowerowe

Z tras maratonu rowerowego można korzystać nie tylko w trakcie Festiwalu JOY RIDE. Ścieżki dookoła Kluszkowiec zachęcają do zwiedzania okolicy na dwóch kółkach. Prezentujemy klika tras, które naszym zdaniem są godne odwiedzenia. Są to zarówno trasy bardzo łatwe, jak i te które wymagają doświadczenia i kondcyji.
Jeśli nie macie roweru górskiego - w Kluszkowcach czeka na Was WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW (rowery marki Corratec koło hotelu Pod Wulkanem).

czytaj więcej

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI FESTIWALU

 

Fotorelacja

Zdjęcia