Wycieczka wirtualna I Kamery

Ośrodek Narciarski Czorsztyn Ski

O nas

Szkoła narciarska Czorsztyn – Ski powstała z myślą o osobach kochających narty w 2010 roku w Kluszkowcach. Siedziba szkółki mieści się w samym sercu Ośrodka Narciarskiego (koło wyciągu krzesełkowego B).

Szkółka narciarska Czorsztyn Ski Kluszkowce

W swojej ofercie posiadamy szkolenia narciarskie i snowboardowe zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym skierowane do najmłodszych dzieci, młodzieży i dorosłych – innymi słowy do wszystkich ciekawych białego szaleństwa. Posiadamy licencję Polskiego Związku Narciarskiego. Gwarantujemy wysoki poziom usług, pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do szkoleń.W skład naszej kadry instruktorskiej wchodzą ratownicy GOPR, instruktorzy PZN, PZS oraz MENiS. Nasi instruktorzy, jako nieliczni w Polsce, posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi z zespołem Aspergera i autyzmem. Nasi instruktorzy to osoby nauczające z pasji. Swoim hobby chcą zarażać innych, a dzięki odpowiednim kwalifikacjom jest to możliwe. Szkołę prowadzi wieloletni instruktor SITN PZN Karol Koterba, a instruktorzy posiadają papiery SITN-u, PZS-u lub MENIS-u. 

Szkółka Czorsztyn SKI Kluszkowce Szkółka narciarska kluszkowce

Jeśli pragną Państwo oddać swoje dzieci w najlepsze ręce serdecznie polecamy korzystanie ze szkółek, które posiadają Licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa i wśród kadry znajdują się wykwalifikowani instruktorzy.  Szkoła narciarska Czorsztyn-ski nieustająco od 2010 roku takową licencję, również na sezon 2019/2020. Dodatkowo Instruktorzy przechodzą szkolenie, które przygotowuje ich specjalnie do pracy z dziećmi.


Aby dotrzymywać kroku najlepszym szkołom na świecie, nasza szkółka uczestniczy również w Międzynarodowym Dniu Śniegu (World Snow Day). W trakcie World Snow Day propagowana jest bezpieczna i prawidłowa jazda na nartach, w związku z czym lekcje odbywają się bezpłatnie dla wszystkich chętnych. Dodatkowo każdy kto ma na to ochotę będzie mógł skorzystać z fachowej porady.

 


A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: artykul/artykul_index.php

Line Number: 9

" class="more_btn v2"> powrót