Wycieczka wirtualna I Kamery

Aktualności Czorsztyn Ski

Ośrodek Narciarski Czorsztyn SKI

Jeden kranet - 2 atrakcje!

(data wpisu: 2016-02-29)

TatrySki przygotowało nie lada gratkę dla swoich klientów. Nabywając karnet jednodniowy w niskim sezonie dostaną oni gratis 2,5 godziny w Strefie Zabawy Termy Bania! Oznacza to, że pod jednym biletem kryją się dwie duże atrakcje!

Promocja „Jeden karnet – dwie atrakcje” trwać będzie od 7 marca do 3 kwietnia lub do zakończenia aktualnego sezonu zimowego w poszczególnych ośrodkach narciarskich należących do programu TatrySki. W ramach akcji kupując karnet jednodniowy w kasie biletowej na terenie jednej z polskich stacji połączonych wspólnym skipassem oprócz dodatkowego wolego wstępu na lodowiska w Białce Tatrzańskiej w dniu wykorzystania karnetu na stoku, dostaniemy także bezpłatny 2,5 godzinny pobyt na terenie Strefy Zabawy Termy Bania, do której udać się można dowolnego dnia w czasie sezonu niskiego. Promocja obowiązywać będzie tylko w dni powszednie, z wyłączeniem okresu Świąt Wielkanocnych i dotyczy ona wyłącznie karnetów jednodniowych w sezonie niskim dla osoby dorosłej (koszt: 95zł), juniora lub seniora (85zł) oraz dziecka do 9 roku życia (80zł).

Akcją promocyjną nie są objęte bilety zakupione online, grupowe, 75+ oraz Dziecko Free. Chcąc skorzystać z oferty bezpłatnych 2,5 godziny w Strefie Zabawy, udając się do Termy Bania należy posiadać ze sobą bilet objęty promocją. Co ważne, jeśli planujemy pobyt w Termie Bania w późniejszym terminie objętym promocją nie należy oddawać karnetu do kas biletowych od razu po dniu na stoku czy lodowiskach, ale zachować go aż do dnia, w którym chce się skorzystać z tej dodatkowej oferty.

Strefa Zabawy to miejsce idealne dla miłośników wodnego szaleństwa, polecane dla rodzin z dziećmi. W strefie tej, oprócz dwóch basenów wewnętrznych i jednego zewnętrznego, znajdują się także m.in. zjeżdżalnie, karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, dwie wanny z jacuzzi, place zabaw oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Skipass z możliwością bezpłatnego skorzystania z atrakcji parku wodnego można zakupić w kasie biletowej na terenie dowolnego polskiego ośrodka narciarskiego należącego do programy TatrySki oraz lodowisk znajdujących się w Białce Tatrzańskiej. Wspólnym karnetem połączone są:
Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska,
Ośrodek Narciarski JurgówSki,
Ośrodek Narciarski Bania,
Stacja narciarska Kaniówka,
Stacja Narciarska Grapa-Litwinka,
Stacja Narciarska Koziniec-Ski,
Ośrodek Narciarski Czorsztyn-Ski
Ośrodek Narciarski Palenica w Szczawnicy.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Jeden karnet – dwie atrakcje” można znaleźć w regulaminie promocji można znaleźć tutaj.


powrót