Wycieczka wirtualna I Kamery

Szkółka narciarska

O nas

Szkoła narciarska Czorsztyn – Ski powstała z myślą o osobach kochających narty w 2010 roku w Kluszkowcach. Siedziba szkółki mieści się w samym sercu Ośrodka Narciarskiego (koło wyciągu krzesełkowego B).

Szkółka narciarska Czorsztyn Ski Kluszkowce

czytaj więcej

Oferta

W szkole Czorsztyn-ski prowadzone są zajęcia zarówno z nauczania narciarstwa, jak i jazdy na snowboardzie. Zajęcia mągą być indywidualnie, w grupie zorganizowanej lub w postaci kursów 5 dniowych. Decydując się na naukę jazdy można wykupić dowolną ilość godzin. Lekcje prowadzone są w zależności od umiejętności uczniów. Do dyspozycji są trasy dla początkujących, długie trasy niebieskie lub dla osób szlifujących swoje umiejętności - trasy czerwone. Osóby chcące spróbować swoich sił w jeździe sportowej mogą umówić się na jazdę po tyczkach.
 

czytaj więcej

Kontakt

Szkoła narciarska funkcjonuje w godzniach otwarcia wyciągów.

tel. 182650222 wew. 131

e-mail: szkolka@czorsztynski.com

Szkólka narciarska Czorsztyn-ski

Lekcje indywidualne

Lekcja indywidualna jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki na nartach, dla małych dzieci oraz osób niepewnych swoich umiejętności. W takcie takich zajęć instruktor jest w stanie skupić 100% swojej uwagi na adepcie narciarstwa, przekazać podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa na stoku oraz zadbać o poprawność wykonywanych ewolucji.

 

czytaj więcej

Promocja

Czorsztyn Ski Ośrodek Narciarski

* Karnet wydawany jest wyłącznie na czas lekcji, w siedzibie szkółki.

Kursy narciarskie i snowboardowe

Kursy narciarskie i snowboardowe to świetny sposób by nawiązać kontakt z rówieśnikami, zakosztować zdrowej rywalizacji i nauczyć się jeździć na nartach/desce przez zabawę. Kursy odbywaja się od poniedziałku do piątku w okresie ferii. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z wytycznymi Programu Nauczania Dzieci SITN PZN 2015. Kurs trwa od 10 do 25 godz.

czytaj więcej